pl gb de

Kontakt

LB THERM Sp. z o.o.

Z siedzibą w Mazańcowicach, woj. Śląskie
Mazańcowice 963, 43-391 Mazańcowice

NIP: 697-221-45-59, NIP VAT UE: PL6972214559 REGON: 300623565

Tel: +48 690-050-704 

lbtherm@lbtherm.com

mBank S.A. 63 1140 1049 0000 5652 5600 1001

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 800 - 1600

 

Przedstawiciele:

Monika Milusz
Kierownik Oddziału Gdańsk
m.milusz@lbtherm.com
T: +48 602 406 441

Bartłomiej Pysz
Specjalista ds. Sprzedaży
b.pysz@lbtherm.com
T: + 48 666 050 717

Daria Filipczak
Specjalista ds. fakturowania i reklamacji
d.filipczak@lbtherm.com
T: +48 666 050 782

Marek Jarocki
Regionalny Kierownik Sprzedaży
m.jarocki@lbtherm.com
T: +48 666 050 756

Ewelina Molin
Główny Specjalista ds. Zakupów
e.molin@lbtherm.com
T: +48 666 050 746

Marcin Sporys
Logistyk
logistyka@lbtherm.com
T: +48 666 050 757

Beata Choińska
Kierownik Biura Obsługi Klienta
b.choinska@lbtherm.com
T: +48 666 050 720

Damian Gamoń
Manager ds. Procesów Magazynowych
d.gamon@lbtherm.com
T: +48 661 110 567

Serwis www.lbtherm.com używa plików cookies w celu świadczenia usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki.