pl gb de

Kontakt

LB THERM Sp. z o.o.

Z siedzibą w Mazańcowicach, woj. Śląskie
Mazańcowice 963, 43-391 Mazańcowice

NIP: 697-221-45-59, NIP VAT UE: PL6972214559 REGON: 300623565

Tel: +48 690-050-704 

lbtherm@lbtherm.com

mBank S.A. 63 1140 1049 0000 5652 5600 1001

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 800 - 1600

 

Przedstawiciele:

Monika Milusz
Kierownik Oddziału Gdańsk
m.milusz@lbtherm.com
T: +48 602 406 441

Bartłomiej Pysz
Młodszy Specjalista ds. sprzedaży
b.pysz@lbtherm.com
T: + 48 666 050 717

Karolina Jarocka
Młodszy Specjalista ds. sprzedaży
k.jarocka@lbtherm.com
T: +48 666 050 730

Formatki
Formatki
formatki@lbtherm.com
T: +48 666 050 724

Beata Choińska
Kierownik operacyjny
b.choinska@lbtherm.com
T: +48 666 050 720

Marek Jarocki
Regionalny Kierownik Sprzedaży
m.jarocki@lbtherm.com
T: +48 666 050 756

Daria Filipczak
Młodszy Specjalista ds. sprzedaży
d.filipczak@lbtherm.com
T: +48 666 050 782

Logistyka
Logistyk
logistyka@lbtherm.com
T: +48 666 050 757

Damian Gamoń
Manager ds. procesów magazynowych
d.gamon@lbtherm.com
T: +48 661 110 567

Ewelina Molin
Główny Specjalista ds. zakupów
e.molin@lbtherm.com
T: +48 666 050 746

Justyna Żur
Specjalista ds. procesów produkcyjnych
j.zur@lbtherm.com
T: +48 666 050 713