O nas

Misja firmy

Firma LB THERM Sp. z o. o. od lat współpracuje z polskimi liderami branży stolarki otworowej, jednocześnie poszerzając horyzonty o nowe grupy klientów.
LB Therm jest synonimem najwyższej jakości. Nowoczesna linia produkcyjna oraz doświadczona i ambitna kadra pracownicza umożliwia uzyskanie produktu na najwyższym poziomie. Fundamentem naszej strategii i polityki jest najwyższa satysfakcja klientów oraz rozwój i implementacja zaawansowanych technologii służących zaspokajaniu potrzeb naszych klientów.

Firma zapewnia kompleksową obsługę zleceń, obejmującą wszystkie kluczowe etapy tworzenia wartości produktu, aż po transport i serwis posprzedażowy. Spółkę wyróżnia nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży, ale również pasja i chęć ciągłego doskonalenia oferowanych usług. Pracownicy Spółki podchodzą do każdego zlecenia w sposób indywidualny, starając się w jak największym stopniu sprostać potrzebom Klienta. Spółka stale rozwija nowe lub istniejące metody i technologie produkcji zwiększając tym swoją konkurencyjność na rynku. Rozwój podyktowany jest polityką ciągłego doskonalenia oraz rosnącymi wymaganiami Klientów. Firma konsekwentnie pracuje na wzrost swojej pozycji na rynku polskim jak i zagranicznym.

Asortyment produktów jest bardzo szeroki i urozmaicony. Wiodącym produktem są płyty warstwowe LB Therm, które tworzone są m. in. Z wykorzystaniem surowców z tworzyw sztucznych, metali i materiałów drewnopochodnych. W ofercie firmy można znaleźć płyty białe oraz w kolorze uzyskiwanym poprzez laminację warstw zewnętrznych foliami dekoracyjnymi PVC lub malowanie proszkowe.
Paleta ponad 150 kolorów płyt, krótkie terminy realizacji zamówień oraz wysoka elastyczność pozwalają na sprostanie najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów, w relacjach którymi dochowujemy najwyższych standardów zawodowych oraz etycznych.

LB Therm kładzie nacisk na ciągłe poszerzanie swojej oferty handlowej . wychodząc naprzeciw potrzebom nabywców proponuje nowatorskie rozwiązania z wykorzystaniem płyt warstwowych równocześnie mając na względzie najnowsze trendy rynkowe i najwyższą jakość oferowanych produktów. Firma konsekwentnie pracuje na wzrost swojej pozycji na rynku polskim jak i zagranicznym. Naszym celem jest ciągły rozwój, który realizujemy dzięki inwestycjom w nowe technologie oraz budowanie zaplecza know-how.

Historia firmy

Firma LB THERM Sp. z o. o. działa w jednolitej polskiej strukturze kapitałowej od 2007 roku. Początkowo firma związana jest z marką LOB S.A., produkującą okucia budowlane. Jednak z powodu rozwijającej się współpracy z polskimi liderami branży stolarki otworowej, w 2014 roku wyodrębniona zostaje marka LOB Construction Sp. z o. o., której głównym produktem są płyty warstwowe, stanowiące wypełnienie drzwi i okien. W 2016 roku zmieniona zostaje nazwa i logo na LB THERM Sp. z o. o., a firma rozpoczyna produkcję płyt warstwowych nie tylko z tworzyw sztucznych, ale także metali i materiałów drewnopochodnych oraz płyt samoprzylepnych, które mają zastosowanie w branży stolarki otworowej, reklamowej, klimatyzacyjnej, transportowej, przy budowie stoisk targowych czy też jako dodatkowa izolacja cieplna. W 2019 roku firma zmienia swoją siedzibę i osiedla się w Mazańcowicach, na obrzeżach Bielska-Białej. W 2021 roku oddana do użytku zostaje nowa hala magazynowa. W chwili obecnej firma może pochwalić się dwoma liniami produkcyjnymi oraz stanowiskiem do docinania paneli na wymiar oraz magazynem o łącznej powierzchni 7.000 m2. Planowane są kolejne kroki mające na celu rozwój spółki, o których będziemy Państwa na bieżąco informować.

Zapraszamy do współpracy!